Mentorluk Programı
Geleceğin Tedarik Zinciri Yöneticileri, Mentorluk Programı ile Mesleğe Hazırlanıyor.

B2B Ticaret Platformu

Buyer Network

CV MODÜLÜ
http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2019/09/Buyer_Network_B2B_kurumsal_pazaryeri.png
8.000 + Firma ve Yönetici

B2B Ticaretin Adresi

Buyer Network Yönetici Yerleştirme Programı


İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı’mızda sektörün önde gelen yönetici araştırma firması BENSON & PARTNERS – IESF Türkiye Yönetici Ortağı Sn. Seher Demirci öğrencilerimizle bir araya gelerek mentorluk görüşmelerini gerçekleştirdi.

Benson&Partners Yönetici Ortağı Sn. Seher Demirci, gerçekleştirdikleri mentorluk programı hakkında şu şekilde konuştu:

Buyer Network ve Benson&Partners işbirliği kapsamında mentorluk programı için İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı öğrencileri ile bir araya geldik. Keyifli ve bir o kadar da verimli geçen seansımızda öğrencilerimizi tanımış olduk. Mentorluk programı kapsamında;

  • Kariyer planları
  • Mülakatlarda nelere dikkat edilmeli?
  • Cv hazırlarken nelere dikkat edilmeli?

Konu başlıkları üzerinden tavsiyelerde bulunduk. Aynı zamanda öğrencilerimizin merak ettiği, öğrenmek istediği benzer konulara yönelik tecrübelerimizi aktardık. Dolu dolu geçen bir seans oldu. Öğrencilerimizin de verim aldığını, istekli olduğunu ve ilerleyen seanslarda bu enerjinin artarak devam edeceğini umuyoruz.

Yüksek Lisans Program Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal ise “Öğrencilerimiz iş hayatında yer almaktadır. Fakat gelecekte daha üst kademelere yükselmelerinde farklı yetkinliklerin gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. Alanında profesyonel yöneticilerin bilgi ve deneyimlerini program öğrencileri ile paylaşması bizim için son derece değerli. Bu ve buna benzer sektörel iş birliklerimizi daha da geliştireceğiz. Benson&Partners’a katkıları için teşekkür ederiz.” diye konuştu.

2020 Bahar Dönemi Ara Kayıtları:

Ara dönem yüksek lisans başvuruları için www.tedarikzinciri.org ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu’nda yer almak ve Benson&Partners Yönetici Yerleştirme Programı‘na katılmak için www.buyernetwork.net/yoneticiyerlestirmeprogrami adresini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal medyada

Takip EdinYönetici Araştırma

Stratejik İnsan Kaynakları Danışmanlığı


http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2019/07/Benson-Logo2.png

Akıllı Asistanınız

Satınalma Cep

7/24 Hızlı teklif toplama ve teklif verme, tedarikçi firma sayfaları, ürünler, fırsatlar, e-öğrenme, kişisel gelişim, sektörel haberler, fuarlar, şirket satınalma check-up Satınalma Cep Uygulamasında. Apple ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/satinalmacep1.png


7. Yılında. Aylık basılı ve e-dergi.

Satınalma Dergisi

Ticarete ve Sanayiye Yön Verenlerin Dergisi, Satınalma, Tedarik Zinciri, Üretim, Planlama, Lojistik, Hukuk, İhale, Yazılım, Teknoloji, Tedarikçi İlişkileri. Apple Store, Google Play Store ve Dergilik üzerinden takip edebilirsiniz. #B2B

Ziyaret Et

http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/04/dergiler.jpeg


Ticaret ve İş Platformu

Buyer Network

8.000 + Firma ve Yönetici Ağı

Ziyaret Et

http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2019/11/WhatsApp-Image-2019-11-27-at-18.13.50.jpeg