Yönetici Yerleştirme Programı
Buyer Network. net ve Benson & Partners İşbirlikleri İle

İş Dünyası ve Pazaryeri

Buyer Network Business

CV MODÜLÜ
http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2019/03/Buyer-Network-Business.png
7.500 + Firma ve Yönetici Üyesi

Değer Yaratan Network

Buyer Network Yönetici Yerleştirme Programı


Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Program öğrencilerimize eğitim süreci ve sonrasında destek olma amacıyla işbirliklerimizi geliştiriyoruz. Programa devam eden öğrencilerimiz Buyer Network Ailesinde yerini alırken diğer taraftan da yönetici araştırması ve stratejik insan kaynakları danışmanlığı konusunda uluslararası bir şirketle uygun iş pozisyonlarını değerlendirebilecekler. Öncelikle BuyerNetwork.net içerisinde yer alan profesyonel üyelik paket sahiplerinin özgeçmiş (CV) modülünü tam olarak doldurmaları gerekmektedir.

Öğrencilerimize haftanın belirli gün ve saatlerinde Benson & Partners yöneticileri ile bir araya gelerek mesleki danışmanlık ve mentorlük desteği sağlanacaktır.

Buyer Network, Yönetici Araştırması, Yerleştirme ve İnsan Kaynakları Alanında  Benson & Partners ile Stratejik İşbirliği İmzaladı.

7.500’den fazla firma ve yönetici üyesi ile BuyerNetwork.net İş ve Ticaret Platformu yönetici yerleştirme konusunda sektör lideri Benson & Partners güçlerini birleştirdi.

Prof. Dr. Murat ERDAL

Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL konuşmasında, “Platform üzerinde faaliyetlerimizi iki kısımda topladık: ticaret-pazaryeri ve iş dünyası. Üyeliklerimizi de kurumsal (firma) ve bireysel üyelikleri (çalışan, öğrenci) oluşturduk” dedi.

“Firma ve çalışanlarımıza 360 derece hizmet verme prensibi ile yolumuza devam ediyoruz.”

Prof. Dr. Murat Erdal iş birliği ile ilgili olarak şu değerlendirmelerde bulundu:

Buyer Network şirket üyelerimiz, ürün ve hizmet satışlarını e-ticaret pazaryeri tarafında yürütürken tüm paydaşlarımıza iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. Öğrenme merkezimizde mesleki bilgi seviyesini yükseltici eğitim dokümanları hazırladık. Aynı zamanda konferans, yüz yüze kurumsal eğitim ve pazarlama araştırmaları konusunda yeni imkanlar sunuyoruz.

Yönetici yerleştirme, CV yönlendirme, iş ilanları olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz.

Platform üyelerimize profesyonel yetenek bulma ve kariyer danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasını istiyoruz. Bu nedenle uluslararası iş tecrübesine sahip Benson & Partners la bir araya geldik. Tüm yönetici ve yönetici adaylarına sektörde iş değiştirme, iş arayışlarına profesyonel destek hizmeti verelim istedik. Şirketlerimizin önemli bir bölümü küresel çapta faaliyet gösteriyor. Bu nedenle sadece yurtiçi değil uluslararası kariyer ve iş fırsatlarının sunulmasını istiyoruz.

20-21 Kasım 2019’da Buyer Network Ailesi olarak bir araya geliyoruz. Bu etkinlikle yönetici araştırması ve insan kaynakları danışmanlığı konusunda kapsamlı bilgi vereceğiz.

20 ve 21 Kasım 2019 tarihlerinde tüm paydaşlarımızla biraraya geliyoruz. Programa katılmak isteyen tüm firma ve yöneticilerimiz BuyerNetwork platformundan kayıt işlemlerini yapabilirler.

Program:

20 Kasım 2019 Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı ve Ödül Töreni (Ücretsiz) 21 Kasım 2019 “Satınalma ve Tedarik Zincirlerinde Performans Yönetimi” Eğitimi (Ücretli)

2017 yılında kurulan Benson & Partners, uluslararası lider şirketlerden alanında özelleşmiş oyunculara kadar geniş bir müşteri portföyüne, Yönetici Araştırma ve Stratejik İnsan Kaynakları Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Faaliyetlerini Turkiye ve MENA bölgesinde 7 kişilik bir ekiple yönetmektedir.

Benson & Partners, merkezi İspanya’da olan IESF (International Executive Search Federation)’in Türkiye münhasır ofisidir. IESF; dünyanın 20 ülkesindeki 80 ofisi, 200’ün üzerinde danışmanı ile şirketlerle mükemmel işbirlikleri kurar ve onlara en iyi hizmeti verir. Globalde insan kaynakları sektörünün yön bellirleyicisi Hunt Scanlon’ın 2019 araştırmalarına göre, IESF “dünyanın en iyi 30 yönetici araştırma şirketleri” arasındadır.

Benson & Partners, endüstri, üretim, inşaat, lojistik ve tüketici ürünleri sektörleri başta olmak üzere finans, ticari, satış, pazarlama, üretim ve insan kaynakları fonksiyonlarında orta ve üst düzey yöneticiler için ve niş roller için profesyonel hizmet sağlar. Ağındaki bağlantıları, pazar bilgisi ve araştırma kaynakları (ulusal ve uluslararası) başarısını destekleyen güçlü alanlarıdır.

Bunun yanı sıra, Benson & Partners şirketlerin stratejik İK ihtiyaçları için de danışmanlık sağlar. Şirket stratejilerini belirleme, işletme modeli oluşturma, organizasyonel yapı ve süreçler konusunda detaylı araştırma ve geliştirme süreçlerini yönetir.

Farklı sektörlerde ve farklı kültürlerde; tasarım, üretim, satış ve pazarlama süreçlerini kapsayan değer zincirinin tamamında olmak üzere, Organizasyonel Dönüşüm ve Tasarımı, Değişim Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynaklarının yapılandırılması, Organizasyonel Gelişim, Yetenek Yönetimi, Değerlendirme Merkezi Süreci, Ücret Yönetimi, İnsan Kaynaklarının temel unsurlarının tasarlanması ve yönetilmesi, Sendika Yönetimi gibi çok sayıda proje gerçekleştirilmiştir.


Sosyal medyada

Takip EdinYönetici Araştırma

Stratejik İnsan Kaynakları Danışmanlığı


http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2019/07/Benson-Logo2.png

Akıllı Asistanınız

Satınalma Cep

7/24 Hızlı teklif toplama ve teklif verme, tedarikçi firma sayfaları, ürünler, fırsatlar, e-öğrenme, kişisel gelişim, sektörel haberler, fuarlar, şirket satınalma check-up Satınalma Cep Uygulamasında. Apple ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/satinalmacep1.png


7. Yılında. Aylık basılı ve e-dergi.

Satınalma Dergisi

Ticarete ve Sanayiye Yön Verenlerin Dergisi, Satınalma, Tedarik Zinciri, Üretim, Planlama, Lojistik, Hukuk, İhale, Yazılım, Teknoloji, Tedarikçi İlişkileri. Apple Store, Google Play Store ve Dergilik üzerinden takip edebilirsiniz. #B2B

Ziyaret Et

http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/04/dergiler.jpeg


Teknoloji & Yenilikçilik

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Kurumsal Pazarın 3 Doğrusu; Satınalma Cep, Satınalma Dergisi, Buyer Network Satınalma Kulübü. B2B’de Sistem Bütünlüğü

Ziyaret Et

http://www.tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/05/IMG_4051.jpeg